Formularz zgłoszeniowy

Wkrótce udostępnimy wyniki.

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej ”Blachownia” zaprasza szkoły ponadpodstawowe z województw opolskiego i śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych wizytach studyjnych prowadzonych w siedzibie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Ciężkiej Syntezy Organicznej ”Blachownia”.

W trakcie wizyt studyjnych uczestnicy wezmą udział w wykładzie motywacyjnym „Dlaczego warto zostać naukowcem?” Wykład poprowadzą zarówno doktoranci znajdujący się na początku swojej ścieżki kariery jak i doświadczeni badacze z dużym dorobkiem naukowym oraz eksperci HR, którzy na co dzień aktywnie wspierają rozwój kadry instytutu oraz czuwają nad jej doskonaleniem zawodowym. Ponadto, uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z zasadami i charakterem pracy w laboratoriach oraz halach technologicznych Łukasiewicz – ICSO „Blachownia”. Będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z naukowcami oraz dowiedzą się więcej o codziennej pracy w takim środowisku. Niezwykle istotnym elementem wizyt studyjnych będzie także zapoznanie się z obsługą aparatury i instalacji chemicznych, co pozwoli uczestnikom na wgląd w procesy technologiczne i praktyczne aspekty pracy w laboratorium. Wizyty studyjne zapewnią uczestnikom nie tylko ciekawe doświadczenie, ale także wartościową wiedzę oraz inspirację do wyboru ścieżki kariery badawczej.

Ze względu na ograniczoną ilość Beneficjentów projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy oraz pozostałe dokumenty znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu www.magiaswiatla.icso.lukasiewicz.gov.pl zakładce „Do pobrania”- wizyty studyjne.

W razie zakwalifikowania placówki oświatowej do projektu

W razie zakwalifikowania placówki oświatowej do projektu, zgodnie z wynikami naboru, podpisany przez Dyrektora szkoły formularz zgłoszeniowy wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami określonymi w Regulaminie naboru – wizyty studyjne należy dostarczyć/przesłać do siedziby Organizatora w ciągu 9 dni od publikacji listy rankingowej na stronie https://magiaswiatla.icso.lukasiewicz.gov.pl/, na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej ”Blachownia” 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Energetyków 9, z dopiskiem: Magia Światła Łukasiewicza – etap II – Wizyty studyjne

Dane Szkolnego Koordynatora Projektu (nauczyciela):
Oświadczam że:
Regulamin do pobrania stąd - Regulamin.pdf
* pola obowiązkowe