Wyniki naboru

Wyniki naboru on-line do projektu „Magia Światła Łukasiewicza – warsztaty chemiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – etap II”.
Placówki oświatowe zakwalifikowane do projektu (pozycja 1-12 na liście rankingowej) mają obowiązek przesłać lub dostarczyć w wersji papierowej wypełnione i podpisane dokumenty: - formularz rekrutacyjny podpisany przez dyrektora szkoły/przedszkola lub inną osobę upoważnioną do reprezentacji placówki - informację o nauczycielu podpisaną przez nauczyciela, który będzie odpowiedzialny za organizację i współpracę z Koordynatorem projektu w ramach realizowanych przedsięwzięć projektu.

Dokumenty należy dostarczyć lub przesłać na adres Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej ”Blachownia” ul. Energetyków 9, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, z dopiskiem: „Magia Światła Łukasiewicza” w ciągu 5 dniu roboczych od publikacji wyników naboru placówek do projektu tj. do dnia 07.03.2022 godz. 15.00.

W przypadku dokumentów przesłanych do Koordynatora projektu pocztą tradycyjną decyduje data stempla pocztowego.
Lista placówek zakwalifikowanych do projektu „Magia Światła Łukasiewicza – warsztaty chemiczne dla dzieci
w wieku przedszkolnym i szkolnym – etap I”
  1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Ujeździe
  2. Publiczne Przedszkole nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
  4. Publiczne Przedszkole nr 26 w Kędzierzynie-Koźlu
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu
  6. Publiczne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Ujeździe
  7. Zespół szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu
  8. Publiczne Przedszkole nr 22 w Kędzierzynie-Koźlu
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu
  10. Szkoła Podstawowa im. J. von Eichendorffa w Walcach
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowiczkach
  12. Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem
Lista rezerwowa placówek zakwalifikowanych do projektu „Magia Światła Łukasiewicza – warsztaty chemiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – etap I”
  1. Publiczne Przedszkole nr 8 w Krapkowicach
  2. Publiczne Przedszkole nr 24 „Niezapominajka” w Kędzierzynie-Koźlu
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jurija Gagarina w Kędzierzynie-Koźlu
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu
  6. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Opolu
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Olszowej
  8. Publiczne Przedszkole nr 9 w Kędzierzynie-Koźle
  9. Publiczne Przedszkole w Walcach
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu
Lista placówek niezakwalifikowanych do projektu „Magia Światła Łukasiewicza – warsztaty chemiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym – etap I” ze względów formalnych – niespełnione kryterium formalne posiadania min. 100 uczniów w placówce przedszkolnej lub klasach 1-3 szkoły podstawowej.
  1. Publiczne Przedszkole nr 18 w Kędzierzynie-Koźlu
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Kędzierzynie-Koźlu
  3. Szkoła Podstawowa w Straduni
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu
  5. Szkoła Podstawowa Krasiejów
  6. Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Zabrzu
  7. Szkoła Podstawowa im. Johanna Wolfganga von Goethe z nauczaniem języka
    mniejszości narodowej- języka niemieckiego w Kędzierzynie – Koźlu
  8. Prywatna Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Rybniku
  9. Specjalny Punkt Przedszkolny „Uśmiech dziecka” w Kędzierzynie – Koźlu