Ogłoszenie

Nabór Beneficjentów projektu Magia Światła Łukasiewicza -warsztaty chemiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym -etap II.

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej ”Blachownia” zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe z województw opolskiego i śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach chemicznych prowadzonych przez naukowców Łukasiewicz-ICSO ”Blachownia”.

W ramach warsztatów chemicznych bezpłatnie zorganizujemy jednodniowe warsztaty chemiczne w Waszej placówce. Dzieci wezmą udział w bezpiecznych eksperymentach o różnym stopniu trudności, z których część będą wykonywali naukowcy, a część będzie mogła być wykonana przez dzieci samodzielnie. Jednocześnie w trakcie warsztatów dzieci poznają życiorys polskiego farmaceuty i przedsiębiorcy, założyciela pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej, wynalazcy lampy naftowej i pioniera przemysłu naftowego – Ignacego Łukasiewicza.

Ze względu na ograniczoną ilość Beneficjentów projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy oraz pozostałe dokumenty znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu www.magiaswiatla.icso.lukasiewicz.gov.pl  zakładce „Do pobrania”- warsztaty chemiczne.